Darmowa dostawa od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

W czym będziemy chodzić w tym sezonie jesienno-zimowym, czyli jak pokonać jesienny chłód? Część 3

2017-10-25
W ostatniej części naszego felietonu dotyczącego najmodniejszych trendów tej jesieni zajmiemy się kolejno napisami, sportem, wzorami kwiatowymi oraz piórami. Będzie więc różnorodnie, ale kolorowo. Zapraszamy na ostatni z cyklu przegląd topowych kreacji.

Napisy
Lubicie czuć się utożsamiani z tym, co nosicie? Chcecie swoim wyglądem przekazać coś ważnego światu albo zamanifestować swój sprzeciw czy aprobatę dla danej idei? Nic prostszego. Pomogą Wam w tym ubrania z printami słów, sentencji lub sloganów. To najprostszy sposób na komunikację z innymi. Wielu ludzi wykorzystuje do tego modę, gdyż jest ona bardzo wdzięcznym nośnikiem informacji. Takie zabieg wykorzystują też projektanci, gdy chcą, abyśmy odczytali ich myśli, pragnienia, przynależność polityczną. Jednak nie tylko to pragną nam oznajmić. Często traktują te napisy z przymrużeniem oka albo jako próbę personalizacji ubrań. Pojawiają się one więc dosłownie na każdej części garderoby: na sukience, koszulce, płaszczu, czapce lub szaliku. Czy lubicie tego rodzaju odzież?

Sport total look
W tym roku obowiązywać będzie styl czysto sportowy. Zabraknie obecnych w minionych sezonach miksów stylizacyjnych. Projektanci stawiają na jednorodność. Właściwy więc będzie komplet. Inspiracją jak zwykle były niezapomniane lata 90-te. Kreatorzy mody sięgnęli również do stylizacji kurortowych. Dlatego ten trend będzie odpowiedni dla kogoś, kto ceni sobie wygodę i ma sentyment do tamtych szalonych lat. Jak Wam się podoba?

Kwiaty modne nie tylko wiosną
Nie musicie już czekać na kolejną porę wiosenną, aby bez skrępowania nosić kwiaty na swoich ubraniach. Dziewczęcy klimat może rozkwitać również jesienią i zimą. Projektanci motywy florystyczne tradycyjnie umieścili na sukienkach codziennych. Poprawiają tym humor wszystkim tym, którym deszczowa aura przesłania całe piękno. Szczególnie doceniane są więc róże, które widujemy na wybiegach najbardziej znanych marek. Być może wielu ten print kojarzy się ze stylem vintage’owym, ale jednak poprawi nastrój nie jednej kobiecie, gdyż jest dynamiczny i pełen życia. Z pewnością to pokochacie.

Pióra
Zawsze kojarzą się z lekkością i zwiewnością kreacji. Tym razem są jednak bardzo wyraźnym akcentem stylizacji. Wykańczają one sylwetkę oraz przykuwają uwagę na ubranie, dodając mu charakteru. Widać je dosłownie wszędzie: na spodniach, sukniach wieczorowych, spódnicach lub topach. Podkreślają dekolt, dół kreacji czy rękawy. Czyż to nie wspaniałe?  Przedstawiliśmy 14 naszym zdaniem najciekawszych stylizacji, które obecnie są na topie. Z pewnością każda z Was znajdzie coś dla siebie. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu i kreowaniu własnego stylu.      
pixel